Завантажити форму подання пропозиції насіння

Правила проведення закупівлі

Шановні партнери

СТОВ “Ратнівський аграрій оголошує тендер на закупівлю насіння згідно переліку (потреба в додатку Форма подання пропозиції насіння.xlsx).

Місце поставки: Склад СТОВ “Ратнівський аграрій” Волинська обл., Ковельский район, с. Секунь, вул Брестська, 19.     

Термін поставки: Поставка товару здійснюється за графіком зазначеним в додатку Форма подання пропозиції насіння.xlsx індивідуально для кожного найменування предмету закупівлі. Перенесення терміну поставки можливе лише за взаємною згодою сторін.

Умови оплати (в порядку пріоритетності):

  1. 100% післяоплата до 01.09.2024, але не раніше дати поставки (з реалізації продукції урожаю 2024 року).
  2. Аванс до 20%, доплата протягом 30 і більше календарних днів після поставки.
  3. Інші (повна передоплата, доплата в коротші терміни, бартер) лише для товарів, які неможливо придбати на вище зазначених умовах.

Контактні особи:

  • з питань уточнення найменувань, кількості та характеристик насіння – Гасюк Олена Миколаївна, головний агроном – тел.0671129026.
  • з питань, що стосуються закупівлі – Повх Андрій Володимирович, економіст – тел.0680036735.

Правила проведення закупівлі

Закупівля буде проводитись в три етапи (раунди):

1 раунд (оголошення 18.01.2024 р.)     Під час першого раунду здійснюється прийом та обробка всіх цінових пропозицій. Визначається найнижча ціна із запропонованих учасниками за кожним лотом окремо. На 1 етапі учасники можуть звертатися з пропозиціями та уточненнями щодо проведення закупівлі. Кінцевий термін подання пропозицій 1 етапу до 12.00 год 23 січня 2024 року.

2 раунд (оголошення 24.01.2024 р.)     Під час другого раунду формується повторна заявка із зазначенням найнижчої ціни запропонованої під час першого раунду (без інформації про учасника, який надав найнижчу цінову пропозицію). Учасникам надається можливість оновити цінову пропозицію за кожним лотом окремо. Кінцевий термін подання пропозицій 2 етапу до 12.00 год 26 січня 2024 року.

3 раунд (оголошення 26.01.2024 р.) Під час третього раунду двом найкращим ціновим пропозиціям буде запропоновано встановити остаточну ціну, за однією з яких буде укладено контракт на поставку. Під час даного етапу учасники, які були запрошені до участі повинні надати сертифікати на насіння для вивчення його посівних якостей. До завершення 3 етапу учасники з якими немає діючого укладеного договору зі СТОВ «Ратнівський аграрій» надсилають проєкти договорів зі специфікаціями, учасники з якими відсутній попередній досвід співпраці також надсилають установчі документи (актуальні виписку або витяг з ЄДР, свідоцтво платника ПДВ, ІПН, інші за бажанням). Кінцевий термін подання пропозицій 3 етапу до 16.00 год 30 січня 2024 року.

У разі відсутності нових пропозицій на кожному наступному раунді до розгляду прийматиметься остання із запропонованих учасником.

Визначення переможця до 05.02.2024 року, термін визначення переможця може бути змінено у разі необхідності уточнення умов договору.

Вимоги до предметів закупівлі: Весь товар повинен сертифікований відповідно до чинного законодавства та збережена цілісність оригінального (заводського) пакування. Насіння повинне бути урожаю 2023 року з інсектицидним та фунгіцидним протруєнням. (Дані вимоги не поширюються на насіння олійної редьки).

Примітки.

 У випадку однакової цінової пропозиції (або незначної різниці) переможцем може бути визначено учасника за додатковими критеріями: 1) кращі умови оплати; 2) більша кількість лотів з кращими ціновими пропозиціями; 3) попередній досвід співпраці та довгострокові партнерські відносини, тощо.

Комерційні пропозиції просимо надсилати на електронну адресу ratagroplan@gmail.com або Viber, Telegram, WhatsApp 0680036735.

З повагою,

Директор СТОВ «Ратнівський аграрій»                                               В.В. Бебес